تبلیغات
خرید اینترنتی پستی محصولات جذاب قمرسیما
 

خرید پستی پد دفع سموم بدن کینوکی زنانه مردانه

نویسنده : yamah kavirba | تاریخ : 11:21 ب.ظ - جمعه 21 آذر 1393

پد دفع سموم بدن کینوکی  Kinoki برنده سموم مضر موجود در خونتهیه شده از سرکه طبیعی گیاه اعجاب آور بامبو کارایی منحصر به فرد در دفع سموم بدنافزایش انرژی و کاهش استرس رابا پد دفع سموم بدن کینوکی تجربه کنید هر بسته شامل 10 عدد پد مخصوص + چسب جداگانه می باشد

فقط در عرض 2 هفته و با قراردادن پد دفع کننده سموم بدن  کینوکی در کف پاهایتان در هنگام خواب ، کلیه سموم مضر را از  بدنتان خارج نموده و احساس شادابی و نشاط کنید. اگر صبحها هنگام برخاستن از خواب احساس خستگی مینمایید ،  اگر مرتبا بیماریهای مختلف شما را درگیر و ناراحت میکند و اگر از  استفاده از داروهای شیمیایی خسته و ناامید شده اید، ما به شما  پد دفع کننده سموم بدن کینوکی را پیشنهاد میکنیم. فقط کافیست پد دفع کننده سموم بدن کینوکی را هنگام خواب کف  پاهایتان قراردهید، بعد از گذشت 6 الی 8 ساعت که از خواب بیدار  میشوید شاهد نتیجه ای شگفت انگیز از قدرت طبیعت خواهید بود،  یعنی پد کف پا که هنگام استفاده سفید بوده است ، اینک هنگام  بیدار شدن شما کاملا به رنگ مشکی درآمده است . یعنی سرکه  بامبو در هنگامیکه شما خواب بوده اید تمام سموم و ضرات  شیمیایی موجود در خون شما را جذب نموده است. این یکی از متداول ترین روشهای سم زدایی بدن در طول 200 سال گذشته در  چین و ژاپن و تایلند میباشد.

درباره مضرات سموم بدن بیشتر بدانیم با پیشرفت زندگی و جدایی از طبیعت و همچنین زندگی شهرنشینی ترافیک ، آلودگی هوا  و استفاده از غذاهای چرب بشر همواره تحت تاثیرات فراوان و مخرب سموم انباشته شده بدن خود می باشد.وجود سموم در بدن با بروز علائمی مانند کج خلقی ، سردرد ، اختلال در سیستم گوارشی و هاضمه ، ایجاد حساسیت و آلرژی نسبت به مواد شیمیایی ، انواع عطرها و به طور کلی مواد مصنوعی همراه است.پس مهم است به دنبال راه برای از بین بردن و جلوگیری از تجمع این سموم خطرناک از بدن باشیم.اینک می خواهیم محصولی را به شما معرفی نماییم که در این زمینه به شما کمک بزرگی خواهد کرد.هر بسته شامل 10 عدد پد مخصوص + چسب جداگانه می باشدبرخی از فواید محصول چسب دفع سموم بدن کینوکی :سم زدایی بدن از بین بردن آلودگی زواید سوخت و ساز بدن سموم انگلهای میکروسکپی مخاطی – رفع مواد شیمیایی سلولیت همچنین بالا بردن ایمنی عمومی در بدن افزایش گردش خون پایین آوردن کلسترول بد خون رفع خستگی های مزمن و درد مفاصل.با این پدها وقتی در خواب هستید سموم بدن را دفع ، جریان خون را بهتر و به تناسب اندام و زیبایی خود نیز کمک کنید.


خرید پستی پد دفع سموم بدن کینوکی زنانه مردانه


خرید پستی پد دفع سموم بدن کینوکی زنانه مردانه

قیمت :14500تومان 

خرید پستیطریقه استفاده از چسب دفع سموم بدن کینوکی :کافی است قبل از خواب پدها را به کف پا بچسبانید و بگذارید 8 تا 12 روی  بدن بماند تا خوب سموم را جذب کند.به دلیل جذب سموم و زواید سوخت و ساز بدن طی شب پدها به رنگ تیره  در می آید ، حتی ممکن است چسبنده نیز بشود که این امر بستگی به درجه مسمومیت  بدن شما دارد.


بدن شما ممکن است در عرض چند روز سم زدایی شود و یا در مدت زمان بیشتری , بسته  به وضعیت بدن دارد. به طور متوسط باید هر هفته دو بار این عمل تکرار شود و طی 5 هفته  این کار به پایان برسد.چسب دفع سموم کف پای کینوکی همان کارایی حجامت را دارد با  این تفاوت که دیگر دردی احساس نمی کنید و زمانی که شما خوابید شروع به فعالیت می کند. کینوکی با استفاده از قدرت تنظیف طبیعی سرکه دو بار تقطیر شده خیزران سموم  و مواد خطرناک و مضر را از بدن شما بیرون می کشد و شما نتیجه را بی درنگ احساس  خواهید کرد.


حذف سموم در هنگام خواب به همین سادگی که قبل از رفتن به رختخواب یک پد رادر کف پای خود قرار دهید صبح روز بعد وقتی پد را برمی دارید شاهد تغییر رنگ پد  از سفید به سیاه خواهید بود در واقع سموم انباشته شده در بدن توسط پد جذب  و از بدن شما خارج شده است